Aktuality


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEPLÝ OKRAJ IZOLAČNÝCH SKIEL
Ide o zámenu doteraz používaného hliníkového dištančného rámiku medzi sklami za nerezový alebo sklolaminátový. Nerez i sklolaminát sú na rozdiel od hliníku tepelne izolačné materiály. Zabraňujú tak vedeniu chladu z exteriéru do interiéru cez okraj izolačných dvojskiel. Výborne znižujú prípadnú tvorbu kondenzátov na interiérovej strane skla pri vyššej relativnej vlhkosti v objekte. U modelov STANDARD TERMO, LUXUS a ELEGANT sú dodávané bez príplatku. Sklolaminát SWISSPACER sa dodáva vo farbe svetlo alebo tmavo hnedej.

NOVÝ DESIGN KRÍDLOVEJ OKAPNICE

NOVÝ MODEL TERMOOKAPNICE

Firma TWW pripravila od mája 2004 do svojich okien novú termookapnicu, ktorá zabezpečuje absolútne prerušenie tepelného mostu, hliník sa vôbec nedotýka dreveného profilu. Termookapnica je na konci dokonale utesnená novým typom koncovky, odolávajúcej UV žiareniu.

ZIMNÉ ZÁHRADY
Stále častejšie tvoria súčásť moderného bývania. TWW zaisťuje kompletnú dodávku vrátane presklenej strechy. Strešná konštrukcia je vyrobená z lepených drevených vazníkov, z vonkajšej strany opláštená hliníkom. Pre zasklenie strechy používame izolačné dvojsklo z vonkajšej strany kalené, z vnútornej bezpečnostné.

   

 

     
     
 

WINTRADE, spol. s r.o.
autorizovaný predajca výrobkov
TOP WOOD Windows, s.r.o. - najväčšieho značkového výrobcu drevených euro-okien a dverí v Českej republike

 

 

 
     

 

Novinky
Výrobky TWW
Euro-okná
Vchodové dvere
Ostatné výrobky
Drevo - materiál č. 1
Prednosti výrobkov
Referencie
Rady pre výber a výmenu okien
.