Aktuality

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKNÁ OPTIMAL TWW
SYSTÉM IV-68

Okná vhodné pre rekonštrukcie panelových domov. Vysoká kvalita - príaznivá cena. Komfortne ovládanie jednou kľučkou, špárové vetránie, zvýšená zvuková izolácia, príjemný design dreva. Vyrába sa v rozmerovej rade.
Rozmery profilu rámu: 68 x 80 mm. Rozmery profilu krídla: 68 x 80 mm.
   

MATERIÁL:
trovrstvový lepený smrekový hranol s pozdĺžnym napojením na ploche od 150 mm.

FARBA:
všetky drevené časti sú impregnované proti hnilobe a pliesňam. a lakované bielou farbou RAL 9016. Na prianie je možné okná opláštiť hliníkovým krytím (i dodatočne).

KOVANIE:
okenné kovanie MACO-MULTI TREND s bezpečnostnými prvkami, nosnosť krídla do 120 kg. 4 polohy otvárania pomocou jednej kľučky (vo 4. polohe je špárové vetranie - medzera cca 12 mm). Povrchová úprava - strieborné pokovenie. Poistka proti zveseniu.

KĽUČKY:
MACO-HARMONY, farba biela. Krytky pántov kovania za príplatok.

SKLO:
izolačné dvojsklo 6-14-4, PLANITHERM FUTUR NETRAL, U=1,1 Wk-1m-2, s hliníkovým dištančným rámikom, Rw= 35 dB. Za príplatok na prianie nerezový dištančný rámik.

TESNENIE:
celoobvodové v drážke krídla, v rohoch pevne spojené, trvale pružné. Farba biela.

TMEL:
bezfarebný silikonový, trvalo pružný.

TERMOOKAPNICA:
hliníková s úplným prerušením tepelného mostu + prídavná okapnica na krídle. Farba okapnic biela RAL 9016. Farba koncoviek biela.

K oknám dodávame ďalšie doplnky -vnútorné parapety a krycie lištovanie medzi stenou a rámom okna. Vďaka správne použitej technológii zmiznú doterajšie tepelné mosty medzi rámom okna a stenou. V rozmerovej rade sa počíta s drevoizolačnou výplňou (náhrada za medziokenné vložky kryjúce vnútornú priečku). V priebehu užívania bytu po výmene okien je možné kedykoľvek dodatočne jednoducho opláštiť vonkajšie strany okna hliníkovým profilom TWW vo farbe podľa výberu.

   

 

     
     
 

WINTRADE, spol. s r.o.
autorizovaný predajca výrobkov
TOP WOOD Windows, s.r.o. - najväčšieho značkového výrobcu drevených euro-okien a dverí v Českej republike

 
     

 

Novinky
Výrobky TWW
Euro-okná
Vchodové dvere
Ostatné výrobky
Drevo - materiál č. 1
Prednosti výrobkov
Referencie
Rady pre výber a výmenu okien
.